Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Radość.  Niemal wszystkie firmy ubezpieczeniowe z polskiego rynku działają z nami w porozumieniu. Obsługujemy na terenie Warszawy- Radość. Jeśli jesteś w potrzebie i niezbędna jest ci pomoc drogowa w dzielnicy Radość sprawdź, czy obsługujemy twoje assistance w tym rejonie. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Wypracowaliśmy je przez lata, dlatego jesteśmy aż tak niezwykle skuteczni . Gdy awaria jest prosta, prawdopodobnie zostanie usunięta od ręki. Gdy natomiast jest poważniejsza, proponujemy zwykle jeden z naszych zaufanych serwisów.

W ramach twojego assistance mechanik usunie usterkę w twoim samochodzie. Dzięki obecności na rynku przez lata nasza firma wypracowała szereg kontaktów do firm które mają wysoki standard usług w przystępnej cenie. W razie potrzeby wskażemy w profesjonalne miejsce, gdzie problemy z autem zostaną szybko namierzone oraz usunięte. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie wskażesz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Radość
I OKOLICACH